€ 6,50 euro netto/h

Kröv oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory winogron bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kröv
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Październik 10, 2017 5:38 am

Aktualne od zaraz ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka z winnicy w Kröv. Zatrudnienie przy zbiorach winogron już od II połowy października 2017.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru winogron

Miasto: Kröv, Niemcy

Stawka godzinowa: 6,50 euro netto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • ścinanie kiści winogron i delikatne wkładanie ich do skrzynek

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B i własny samochód na wyjazd będzie mile widziane
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobra sprawność i duża siła fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Oferujemy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • wysokie wynagrodzenie
  • bezpłatne wsparcie przy rekrutacji
  • wsparcie konsultantów przez całą umowę
  • raz na tydzień możliwość pobierania zaliczek
  • składni oraz podatki
  • urlop
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorze-winogron-od-zaraz-krov/

ID ogłoszenia: 14059dbe82bad765