€ 0,01

Kontroler jakości oferta pracy w Niemczech na produkcji, okolice Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 25, 2017 05:06

Firma działająca m.in. w okolicach Berlina poszukuje kontrolerów jakości do legalnej pracy w Niemczech na produkcji. Zatrudnienie przy kontroli jakości w branży motoryzacyjnej, AGD i elektronicznej.

Exact Systems GmbH jest czołowym dostawcą usług jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Obecnie usługi firmy dostępne są w 12 krajach: Polsce, Czechach, Niemczech, Słowacji, Turcji, Rumunii, Rosji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, na Węgrzech oraz w Chinach.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.exactsystems.de – gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Kontroler Jakości na terenie Niemiec
(numer referencyjny: KJ_Berlin)

Miejsce pracy: okolice Berlina

Obowiązki:
• Selekcja, naprawa i sortowanie części i podzespołów z branży motoryzacyjnej, AGD i przemysłu elektronicznego zgodnie z przekazaną instrukcją
• Przepakowywanie i oznaczanie komponentów
• Raportowanie wyników kontroli

Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B i możliwość wykorzystywania własnego samochodu do celów służbowych (za opłatą)
• Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Dobry wzrok i zdolności manualne

Oferujemy:
• Umowę niemiecką o pracę
• Wynagrodzenie podstawowe + dodatki + zwrot kosztów dojazdów do pracy
• Wyższe stawki godzinowe co 3 miesiące
• Wsparcie koordynatora/biura na projekcie
• Opiekę medyczną na terenie Niemiec
• Dla najlepszych możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji poprzez stronę:

https://de.exactsystems-elearning.com/?c=59501663abed3 lub na adres work@exactsystems.de

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych – j.t. Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)”.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 89599d27c6270c0