€ 00,00

Kontroler jakości oferta pracy w Niemczech na produkcji AGD, automotive, elektronika

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Opublikowany: wrzesień 22, 2017 17:32

Firma działająca m.in. w Stuttgarcie poszukuje obecnie pracowników do działu kontroli jakości. Praca w Niemczech przy produkcji komponentów dla branży AGD, motoryzacyjnej i elektronicznej.

Exact Systems S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin oraz Rosji. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.000 Kontrolerów Jakości Exact Systems S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Kontroler Jakości

Miejsce pracy: okolice Frankfurtu nad Menem, Stuttgartu, Norymbergii

Obowiązki:
• Selekcja, naprawa i sortowanie części i podzespołów z branży motoryzacyjnej, AGD i przemysłu elektronicznego zgodnie z przekazaną instrukcją
• Przepakowywanie i oznaczanie komponentów
• Raportowanie wyników kontroli

Wymagania:
• Udokumentowany 30 dniowy okres ubezpieczeniowy w Polsce (ZUS, KRUS, PUP lub inne)
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym i komunikatywnym
• Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B i możliwość wykorzystywania własnego samochodu do celów służbowych (za opłatą)
• Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Dobry wzrok i zdolności manualne

Oferujemy:
• Długoterminową współpracę w oparciu o niemieckie warunki pracy
• Wynagrodzenie podstawowe + dodatki + zwrot kosztów dojazdów do pracy
• Wyższe stawki godzinowe co 3 miesiące
• Wsparcie koordynatora/biura na projekcie
• Opiekę medyczną na terenie Niemiec
• Dla najlepszych możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy

Osoby zainteresowane współpracą i spełniające wymagania prosimy o aplikowanie poprzez stronę:

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych – j.t. Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)”.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 49659c3620462ea9