€ 9.23 EUR Brutto

Komisjoner bez języka praca Niemcy na magazynie firmy Netto od zaraz

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bad Wünnenberg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 9 misięcy, 1 rok, 2 lata
  • Opublikowany: kwiecień 27, 2017 05:07

Bez znajomości języka niemieckiego możliwość podjęcia atrakcyjnej pracy w Niemczech na magazynie firmy Netto w rejonie Badenii-Wirtembergii. Zakwaterowanie odpłatne będzie zorganizowane.

Zakres obowiązków:

przygotowanie towaru do wysyłki(kompletacja zamówień)na palety,
zbieranie zamówień przy pomocy systemu słuchawkowego typu PBV w języku niemieckim,
obsługa wózka widłowego,
dbanie o porządek w miejscu pracy,
praca w systemach zmianowych,
praca na halach: ciepłej, chłodnej lub z owocami i warzywami;

Wymagania:

uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,
dynamika pracy,
doświadczenie na podobnym stanowisku,
doświadczenie w pracy na systemach słuchawkowych niemieckich lub chęci do nauki liczebników niemieckich oraz kilku zwrotów/komend,
mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na czas wyjazdu;

Oferujemy:

pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech,
wynagrodzenie godzinowe + premie,
zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
opiekę polskiego koordynatora,
w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,
pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych.

ID ogłoszenia: 2255901d94f74784

2 komentarze na “Komisjoner bez języka praca Niemcy na magazynie firmy Netto od zaraz”

  1. paulina082 na maj 2, 2017 @ 18:01

    Witam, jestem zainteresowana podjęciem pracy.
    Chciałam pracować z chłopakiem i dwójką znajomych.
    Jesteśmy na terenie Niemiec i posiadamy doświadczenie.
    Proszę o kontakt