€ 8,80 euro brutto/h

Kolonia Niemcy praca bez znajomości języka zbieranie zamówień na magazynie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 24, 2015 04:12

Ogłoszenie pracy w Niemczech w hurtowni zabawek przy zbieraniu zamówień i pakowaniu. Oferta od zaraz na magazynie z Kolonii bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Kolonia

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zbieranie towarów na magazynie w systemie pick by voice
  • kontrolowanie jakości produktów
  • przygotowanie towarów do wysyłki poprzez pakowanie i zabezpieczanie przez transportem
  • dbanie o porządek na miejscu pracy
  • inne zadania powierzone przez przełożonego

Wymagania:

  • autem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • sprawność, zwinność
  • przykładność, energiczność, zaangażowanie
  • zręczność
  • nie wymagamy znajomości języka niemieckiego – konieczne za to jest znajomość niemieckich liczebników i szybkość w przyswajaniu wiedzy

Oferujemy:

  • zatrudnienie początkowo na 3 miesiące
  • dla najlepszych możliwość przedłużenia umowy
  • zakwaterowanie płatne 295 euro miesięcznie
  • satysfakcjonujące stawki godzinowe
  • pracę od zaraz
  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać na adres: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Praca na magazynie z zabawkami, Kolonia″

Konieczne jest załączenie aktualnego CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 583560320263c599

1 odpowiedź na “Kolonia Niemcy praca bez znajomości języka zbieranie zamówień na magazynie”

  1. Witam.
    Jestem Łukasz. Mam 26lat. Posiadam prawo jazdy kategorii B. Bardzo słaba znajomość języka niemieckiego. Jestem w Niemczech od 9 miesięcy. Obecnie mieszkam w Köln. W Polsce pracowałem 5 lat jako mechanik sprzedawca motocyklowy oraz w firmie reklamowej jednocześnie. Kilka miesięcy na budowie jako zbrojarz. W Niemczech pracowałem na sortowni warzyw i owoców oraz jako kurier. Obecnie nie pracuje. I szukam pracy. Najlepiej z zakwaterowaniem w okolicach Köln i Leverkusen ale może być na terenie całych Niemiec takze. Prace mógłbym zacząć nawet dziś, gdyż nie posiadam już środków na życie i mieszkam u kolegi. Przyjmę każda prace. Bardzo proszę o pomoc i kontakt. Szybko się uczę. Mam dobry kontakt z innymi ludźmi. Jestem bezproblemowy. Kontakt +4915733866862