€ 9,20 euro brutto/h

Kolonia dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: styczeń 21, 2016 00:56

Hurtownia odzieżowa z Kolonii oferuje zatrudnienie przy zbieraniu zamówień na magazynie. Niemcy praca dla Polaków do podjęcia od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,20 euro brutto na godzinę

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmować się będzie komisjonowaniem towarów sportowych. Do zadań należeć będzie przygotowanie wysyłek, zajmowanie się dostawami oraz wykonywanie wszelkich możliwych prac magazynowych. Pracodawca wymagać będzie różnorodnych prac w zależności od aktualnego zapotrzebowania.

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • bezproblemowa znajomość niemieckich liczebników oraz 20 komend podstawowych
  • zdolność do pracy zespołowej
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pół roku
  • umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • pomoc w kwestiach formalnych
  • atrakcyjne zarobki i dobre warunki zatrudnienia
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem dokumentów aplikacyjnych należy przesłać mailowo na adres:

  • dringende@europe.com

Wiadomość prosimy zatytułować: magazynodziezowy/02/16

źródło:

ID ogłoszenia: 304569fc816a7e09