€ 8,50 euro brutto/h

Kolonia bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji jogurtów od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: kwiecień 30, 2015 00:19

Fabryka jogurtów z Kolonii poszukuje pilnie pracowników na produkcję w charakterze pomocnika. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Kolonia

Czas: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za pracę przy procesie przygotowania półproduktów do dalszych prac produkcyjnych.
  • Do zadań należeć może kontrolowanie jakości produktów, obsługiwanie maszyn produkcyjnych po odbyciu szkolenia oraz mieszkanie składników.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na okres 3 miesięcy
  • obowiązkowo zdolność do przestrzegania zasad BHP w zakładzie pracy
  • pracowitość
  • punktualność
  • zdolność do pracy zespołowej

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na 3 miesiące
  • legalne zatrudnienie tymczasowe
  • pomoc na miejscu w sprawach organizacyjnych i urzędowych
  • zorganizowane miejsce zamieszkania w cenie 175 euro miesięcznie
  • opieka opiekuna polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Produkcja jogurtów, Stuttgart” należy przesłać na podany poniżej adres

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 54553e92ef2a32a

8 komentarzy na “Kolonia bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji jogurtów od zaraz”

  1. Bożena Zimmerman na maj 1, 2015 @ 09:41

    Jestem zainteresowana ofertą pracy proszę o kontakt telefoniczny: +48 667108188

  2. Witam jestem zainteresowana ta oferta pracy i moge podjac prace od zaraz
    mam doswiadczenie pracy na produkcji przy obsludze maszyn
    jestem osoba dynamiczna i szybko nawiazuje kontakty z ludzmi
    prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby tel 7886954943

  3. Witam. Mam 23l jestem zainteresowany ofertą pracy, bardzo szybko nawiązuje kontakt z ludźmi i bardzo mi zależy na pracy.podejme jakakolwiek. Pozdrawiam serdecznie 534957117

  4. Henryka na maj 4, 2015 @ 13:08

    Dzień dobry jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy jestem osobą dyspozycyjną mam 48 lat pracowałam już wcześniej w Niemczech umiem pracować w grupie szybko nawiązuje kontakty.Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby tel 530-904-202

  5. Witam. Nazywam sie Agnieszka, mam 22 lata i pilnie szukam pracy.
    Jestem osoba odpowiedzialna, sumienna,uczciwa i wkladam cale serce w to co robie. Staram robic sie zawsze tak bylo dobrze. Chcialabym sprobowac swoich sil Jestem uparta i daze do celu. Pracowalam juz na produkcji tylkoze slodyczy. Znam przepisy BHP i wiem co i jak.
    Jezeli zainteresowala Panstwa moja oferta, bardzo prosze o kontakt. Nr. tel 510630886
    Pozdrawiam, Agnieszka

  6. Witam,

    Jestem zainteresowana pracą, proszę o kontakt e-mail.

    Pozdrawiam

  7. jesteśmy zainteresowani wasza oferta razem z szwagrem pracowaliśmy już przy sortowaniu mamy doświadczenie proszę o kontakt 609233929