€ do ustalenia

Kierowca kat. C – dam pracę w Niemczech okolice Schwarzwaldu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schwarzwald
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 19, 2016 06:45

Firma przewozowa z okolic Schwarzwaldu zatudni kierowców kat. C do legalnej pracy w Niemczech przy odbiorze oraz transporcie mleka do puntów skupu. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR.

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy

Kierowca
(okolice Schwarzwaldu)

Zadania:
• Odbiór mleka (stałe punkty odbioru)
• Dostarczenie mleka do punktu odbioru
Wymagamy:
• Znajomość języka niemieckiego min. w stopniu komunikatywnym
• Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
• Prawo jazdy kat. C
• Doświadczenie mile widziane
Oferujemy:
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
• Zakwaterowanie w okolicach miejsca pracy
• Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
• Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
• Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Zainteresowanych proszę o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: kariera@hrigroup.pl
+[48] 539 955 300

ID ogłoszenia: 6945800c3b0c190d

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: HR Investment
  • Zarejestrowany od: październik 14, 2016

Inne przedmioty dodane przez HR Investment

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez HR Investment »