€ 11 euro brutto/h

Kierowca kat.B UBER ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: Wrzesień 22, 2017 5:41 pm

Oferujemy pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz dla kierowcy kierowcy kat.B przy przewozie osób. Propozycja zatrudnienia do współpracy z firmą UBER w Monachium. Pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego na poziomie podstawowym.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miejscowość: Monachium, Niemcy

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 11 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • dbanie o samochód służbowy (VW golf, Toyota Auris, Opel Astra, Skoda Octavia)
  • przewóz osób z użyciem aplikacji
  • dbanie o komfort klientów

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B od przynajmniej dwóch lat
  • zdolności interpersonalne
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • bardzo dobra orientacja w terenie
  • brak uzależnień
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu taniego zamieszkania
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem
  • kartę paliwową
  • nowoczesną flotę oraz telefon służbowy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, proszę o wysłanie wiadomości z załączeniem CV na adres dostępny poniżej:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Kierowca kat.B – Uber, od zaraz”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-dla-uber-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 68359c50221411e2