€ 2000-2200 netto

Kierowca C+E – praca w Niemczech od zaraz k. Koblencji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rosenheim
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: październik 20, 2017 05:31

Agencja personalna dla kontrahenta z okolic Koblencji poszukuje kierowców kat. C+E gotowych do rozpoczęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie możliwe od zaraz z podstawową znajomością języka.

Agencja Pośrednictwa Pracy Gap-Personnel z numerem KRAZ 12835 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko Kierowca C+E (40 t ).

Miejsc:3
Region: Rosenheim ( Koblenz )

Wymagania:
1. Przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
2. Doświadczenie w zawodzie
3. Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
4. Zainteresowanie długookresową współpracą

Oferujemy:
1. Zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej
2. Umowę o pracę na czas nieokreślony
3. Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od rodzaju transportu ( regionalny lub dalekobieżny)
4. Pełne wsparcie polskich konsultantów
5. Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania ze strony pracodawcy ( Pensjonat lub Pokój )

Zakres obowiązków:
1. Przewożenie towarów paletowych samochodem ciężarowym
2. W zależności od zapotrzebowania transport regionalny lub dłuższe trasy
3. Praca od poniedziałku do piątku ( również zmiany nocne ), dla pracowników w transporcie dalekobieżnym praca również w soboty.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy pod numerem telefonu: 0048 510 800 333 , tomasz.dominik@gap-personnel.com. Prosimy o dodawanie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

ID ogłoszenia: 48659e888d185e5b

Linki sponsorowane

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: gappersonnel
  • Zarejestrowany od: październik 19, 2017

Inne przedmioty dodane przez gappersonnel

Ostatnie przedmioty dodane przez gappersonnel »