€ 7 EUR/h netto +napiwki

Kelner-Kelnerka dam pracę w Niemczech od zaraz, Brunszwik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Braunschweig
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca października 2018
  • Opublikowany: sierpień 14, 2018 01:44

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech w gastronomii dla kelnera lub kelnerki w restauracji z Brunszwiku. Zatrudnienie od zaraz przy przyjmowaniu zamówień i obsłudze gości restauracji.

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Niemiec, właściciela 3-gwiazdkowego hotelu, położonego w okolicy miasta Braunschweig, poszukujemy 3 osób do pracy na stanowisku:

KELNER/KELNERKA

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Braunschweig (Brunszwik)

Obowiązki:

– obsługa gości restauracji

– przyjmowanie i realizacja zamówień

– sprzątanie stolików

Wymagania:

– dobra znajomość języka niemieckiego

– doświadczenie w pracy w gastronomii

– aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

– wysoka kultura osobista

– komunikatywność

– motywacja do pracy

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

– wynagrodzenie: 7 euro/godz. netto + napiwki

– praca od sierpnia do końca września lub października

– czas pracy: około 170 godzin miesięcznie

– bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie na miejscu pracy

– stały zdalny kontakt z polskim koordynatorem

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV (mile widziane w języku niemieckim, ze zdjęciem) na adres :

rekrutacja@perfectjob.com.pl

w tytule wpisując: Kelner/Kelnerka – Niemcy, Braunschweig

Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

ID ogłoszenia: 2815b6d564b9eb1b