€ stawka godzinowa + dieta dzienna

Hydraulik praca Niemcy na budowie przy montażu instalacji bez języka, Schleswig-Holstein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schleswig-Holstein
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: nieokreślona
  • Opublikowany: czerwiec 1, 2016 14:01

Pracodawca z regionu Schleswig-Holstein poszukuje wykwalifikowanych hydraulików również bez języka do pracy w Niemczech na budowie przy montażu instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej.

WYMAGANIA:
• Wykształcenie kierunkowe
• Udokumentowane doświadczenie zawodowe
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego u 1 osoby z teamu (warunek konieczny), 2 osoba może być bez znajomości języka niemieckiego
• Prawo jazdy kat. B
• Wymagany 1 samochód na Team

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Montaż i naprawa instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej
• Uszczelnianie rur
• Naprawa i konserwacja instalacji

ZAPEWNIAMY:
• Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
• Pełny pakiet socjalny
• Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa + dieta dzienna)
• Zakwaterowanie (opłaca pracownik)
• Pomoc w organizacji wyjazdu
• Stałą opiekę ze strony ImpactJOB

Zainteresowani?