€ 1000-2000 € netto

Großbeeren, praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Großbeeren, Tuningen, Möglingen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 7, 2017 03:19

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie w Großbeeren. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka przy komisjonowaniu towarów z pomocą zestawu słuchawkowego.

Praca dla Komisjonerów w magazynach spożywczych na terenie Niemiec. Możliwość szybkiego podjęcia zatrudnienia. Doświadczenie w pracach magazynowych będzie dużym atutem.

Lokalizacje jakie oferujemy na tą chwilę:
– Großbeeren
– Tuningen
– Möglingen

Zadania pracownika:
– komisjonowanie towaru przy pomocy systemu słuchawkowego,
– jazda wózkiem widłowym,
– utrzymywanie porządku w strefie pracy.

Od kandydatów wymagamy:
– znajomości liczebników do 100 w j. niemieckim,
– gotowości do wyjazdu w ciągu kilku dni,
– umiejętności poruszania się wózkiem widłowym,
– własny środek transportu mile widziany.

Oferujemy zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, stawka zagwarantowana to 8,91€/h w przypadku lokalizacji Großbeeren, w pozostałych lokalizacjach 9,23€/h. Dodatkowo pracownicy otrzymują dodatki za wyrobioną normę, nadgodziny, święta. Pracownicy mają zagwarantowane zakwaterowanie w mieszkaniach służbowych, opiekę polskiego brygadzisty i koordynatora.

Dla osób ze znajomością j, niemieckiego możliwość awansu i rozwoju zawodowego.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres chylinska@global-inhouse.de w temacie wpisując: Komisjoner
lub pod numerami +48 601543278; +49 15159823704

Do swojego CV proszę dołączyć następującą klauzulę :
,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 24559fc32e54fa6b

Linki sponsorowane