€ 12 euro/h brutto

Frankfurt nad Menem praca w Niemczech przy sprzątaniu kina od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: wrzesień 29, 2016 22:26

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu kina do podjęcia od zaraz. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Personel sprzątający

Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę

Wakaty: 5

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie sal kinowych, części ogólnodostępnych – w tym toalet, poczekalni, części restauracyjnej oraz części biurowej – gdzie mieści się centrum zarządzania kina
  • osoba zatrudniona odpowiada za utrzymanie czystości – mycie szyb, podłóg, wymiatanie i odkurzanie, wycieranie kurzy, przecieranie blatów, opróżnianie koszy

Oczekiwania:

  • przyjazne nastawienie
  • wysoka kultura osobista
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • gotowość do pracy w środowisku monitorowanym
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • pracę od zaraz na podstawie niemieckiej umowy
  • możliwość korzystania z taniego wyżywienia w barze pracowniczym
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • wprowadzenie w zadania
  • pomoc w szukaniu lub pośrednictwo w wynajmie mieszkania

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych (aktualne CV oraz LM), na adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem w tytule: „sprzatanie-kina10/2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-sal-kinowych-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 50557ed6e5f8039c