€ 9,39 euro brutto/h

Frankfurt nad Menem praca Niemcy sprzątanie domów i mieszkań od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: sierpień 17, 2015 23:19

Pilnie poszukujemy pracownika na stanowisko sprzątacz – sprzątaczka we Frankfurcie nad Menem. Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań.

Stanowisko: Sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,39 euro brutto/h

Opis zadań:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sprzątanie domów i mieszkań klientów. Jest to praca fizyczna. Klienci zapewniają niezbędne sprzęty, chemię oraz materiały do pracy. Zadania polegają na kompleksowym sprzątaniu tak jak: ścielenie łóżek, wycieranie kurzy, mycie podłóg, odkurzanie, pranie, sprzątanie łazienek czy kuchni. Czasem zlecenia do pracy przy sprzątaniu po uroczystościach domowych.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • mile widziane osoby mogące przyjechać własnym samochodem
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • znajomość języka niemieckiego wymagana przynajmniej w stopniu podstawowym
  • duża samodzielność, odpowiedzialność
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

Oferujemy:

  • szczegółowe szkolenie wprowadzające
  • zatrudnienie wyłącznie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • w niektórych przypadkach umożliwiamy korzystanie z samochodu służbowego
  • duża liczba zgłoszeń
  • wprowadzenie w obowiązki
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna

UWAGA! Na miejscu nie ma zapewnionego zamieszkania! Pracownik o kwestie lokum musi zadbać samodzielnie.

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: sprzatanie08/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 38655d252397c33d

1 odpowiedź na “Frankfurt nad Menem praca Niemcy sprzątanie domów i mieszkań od zaraz”

  1. Anna Woźniok na sierpień 24, 2015 @ 11:35

    Witam
    Przeczytałam właśnie wasze ogłoszenie o pracę nr referencyjny sprzatanie08/15.
    Jesteśmy dwoma parami z własnymi samochodami obecnie pracujemy również w Niemczech ale nasze umowy kończą się dopiero we wrześniu i jeżeli po tym terminie byłaby możliwość to bardzo chetnie podjelibysmy się pracy w waszej firmie ponieważ szukamy pracy na stałe tutaj w Niemczech
    Bardzo dziękuję za zainteresowanie i kontakt wtedy też wyślę nasze cv
    pozdrawiam
    Mój nr tel 151 449 780 33