€ do uzgodnienia

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz sortowanie owoców bez języka Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 19, 2017 02:21

Propozycja zatrudnienia w Cottbus dla Polaków bez znajomości języka przy sortowaniu owoców. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz z zakwaterowaniem odpłatnym zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miejscowość: Cottbus, Niemcy
Pensja: do ustalenia
Wakaty: 8
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca monotonna i powtarzalna, polegająca na sortowaniu oraz pakowaniu owoców i warzyw przy taśmociągu
  • mycie artykułów myjką ciśnieniową
  • naklejanie etykiet
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez kierownika

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • świetna organizacja
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • szybkie przyswajanie informacji
  • zdolność do pracy w zespole
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na czas określony do końca października bieżącego roku
  • pracę w systemie trój zmianowym
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 120 euro od osoby
  • przejazd darmowy z kwatery do pracy i powrót

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysłanie do nas wiadomości e-mail z załączeniem CV i zdjęcia na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Sortowanie i pakowanie owoców, Cottbus″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sortowaniu-owocow-cottbus/

ID ogłoszenia: 9535946e8ed462b2