€ 10,20 euro brutto/h + dodatki

Fizyczna praca w Niemczech 2018 od zaraz przy rozładunku paczek bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 2, 2017 06:03

Od zaraz szukamy pracowników fizycznych bez znajomości języka do załadunku, rozładunku i sortowania przesyłek. Niemcy praca 2018 w Dortmundzie z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Dortmund, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Zarobki: 10 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca na magazynie przy rozładunku, sortowaniu oraz załadunku przesyłek
  • zadania związane z utrzymaniem czystości

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • szybkość, zwinność
  • samodzielność
  • zdolność do pracy w zespole
  • przykładanie się do pracy
  • dobra sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki oraz dodatek w wysokości +1,50 euro do każdej godziny przy pracy w godzinach nocnych
  • płatne zamieszkanie (z dostępem do internetu) zapewnione na miejscu w cenie 250 euro na miesiąc
  • wsparcie na miejscu zapewnione przez Polaka
  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych

Aplikacja

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca fizyczna, Dortmund”

źródło:http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-w-dortmundzie-bez-jezyka-rozladunek-zaladunek-towarow/

ID ogłoszenia: 20158b7703aa740f

2 komentarze na “Fizyczna praca w Niemczech 2018 od zaraz przy rozładunku paczek bez języka Dortmund”

  1. Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy kontakt 733-905-244

  2. Witam
    Mam doświadczenie w branży kurierskiej, pracowałem dla firmy Siódemka SA
    ok.15 lat. Jestem zainteresowany pracą.
    Pozdrawiam
    Ireneusz Kuśmierz
    501 067 023