€ 9,50 euro brutto/h + dodatki

Fizyczna praca w Niemczech dla par bez znajomości języka sortowanie paczek Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Styczeń 5, 2017 6:40 am

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych bez znajomości języka. Oferta z Hamburga przy sortowaniu przesyłek kurierskich na magazynie logistycznym.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz paczek
Miejsce: Hamburg, Niemcy
Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę plus dodatki

Zakres zadań:

  • pracownik odpowiada za sortowanie przesyłek kurierskich przy taśmie
  • obowiązkiem będzie również zabezpieczanie uszkodzonych paczek oraz spisanie stosownych raportów

Oczekiwania:

  • uczciwość, pracowitość
  • zaangażowanie
  • możliwość pracy na hali monitorowanej
  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do pracy również na zmianie nocnej
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy oraz własny samochód

  • za pracę w nocy dodatek w wysokości 1,50 euro brutto do każdej godziny
  • dietę za każdy dzień roboczy w wysokości 20 euro netto
  • zatrudnienie dla par
  • pracę w oparciu o niemiecką umowę
  • możliwość zatrudnienia na dłużej
  • dobre wynagrodzenie
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w odległości 4 km od miejsca zatrudnienia w cenie 300 euro miesięcznie od pary i 200 euro od osoby

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

W nagłówku prosimy wpisać: „Praca Niemcy na magazynie firmy logistycznej, Hamburg″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-bez-jezyka-dla-par-sortowanie-paczek-hamburg/

ID ogłoszenia: 214586da58a8cbc6

2 Odpowiedzi na “Fizyczna praca w Niemczech dla par bez znajomości języka sortowanie paczek Hamburg”

  1. Kasia i Kamil na Styczeń 8, 2017 @ 9:57 pm

    Witam wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani 512545698.Pozdrawiam

  2. Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani. proszę o kontakt
    512553475.