€ 9,50 euro brutto/h

Fizyczna praca w Niemczech dla par bez języka sortowanie odzieży Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 10 tygodni
  • Opublikowany: styczeń 21, 2016 01:29

Oferujemy aktualne zatrudnienie w Monachium dla Polaków przy sortowaniu odzieży używanej. Niemcy praca do podjęcia od zaraz dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sortowacz

Rozpoczęcie: od zaraz

Czas trwania umowy: 10 tygodni

Miasto: Monachium, Niemcy

Zarobki: 9,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za ręczne sortowanie odzieży używanej na linii produkcyjnej. Sortowanie odbywa się ze względu na rodzaj/typ lub pod kątem jakościowym.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych, brak przeciwwskazań do pracy w kurzu
  • odpowiedzialność
  • dynamiczne tempo pracy
  • szybkość, zwinność
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz i pozostania na przynajmniej 10 tygodni

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla par
  • wprowadzenie w zadanie
  • odpłatne zakwaterowanie, dla par osobny pokój w cenie 450 euro miesięcznie
  • umowa o pracę na 10 tygodni z możliwością przedłużenia
  • dwie zmiany do wyboru
  • nadgodziny dodatkowo płatne

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz aktualnego zdjęcia na adres:

neuearbeit@berlin.com

W tytule prosimy wpisać: „Niemcy praca sortowanie odzieży używanej, Monachium 2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-przy-sortowaniu-odziezy-bez-jezyka-monachium/

ID ogłoszenia: 330569fad7d91319

2 komentarze na “Fizyczna praca w Niemczech dla par bez języka sortowanie odzieży Monachium”

  1. Jestesmy zainteresowani ogloszeniem, prosimy pilnie o kontakt nasz numer 518821489

  2. jarek225 na luty 8, 2016 @ 19:56

    Jesteśmy zainteresowani praca, jest nas trzech i pilnie szukamy pracy, aktualnie jestesmy w niemczech, prace mozemy zaczac od zaraz. Pozdrawiamy. Nr tel 530 448 553