€ 8,50 euro brutto/h + prowizje

Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz na myjni samochodowej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Opublikowany: listopad 26, 2015 05:49

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla pracowników fizycznych na myjni bezdotykowej. Aktualna oferta z Berlina dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na myjni samochodowej

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto na godzinę plus prowizja każdorazowo od umytego auta

Miasto: Berlin

Zadania:

  • mycie karoserii samochodowej pod wysokim ciśnieniem
  • ręczne nakładanie wosków i politur
  • czyszczenie wnętrz, kokpitów, mycie szyb od wewnątrz, trzepanie dywaników, odkurzanie foteli i kanapy
  • zadania wykonywane będą na myjni bezdotykowej mieszczącej się na zadaszonym parkingu centrum handlowego

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja oraz wytrzymałość na warunki pracy
  • mile widziane doświadczenie poparte referencjami
  • umiejętność pracy w grupie
  • sumienność, dokładność, zręczność, zwinność
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • przykładanie się do zadań
  • samodyscyplina
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wysokie zarobki oraz bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • do stawki podstawowej doliczana będzie prowizja od każdego umytego samochodu
  • zatrudnienie w systemie zmianowym

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV oraz LM na adres:
arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: Niemcy praca fizyczna na myjni samochodowej, Berlin

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-berlin-na-myjni-samochodowej/

ID ogłoszenia: 4755656584166ccd