€ 8 /h brutto

Fizyczna praca Niemcy przy rozładunku tirów bez języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3-4 miesiące
  • Opublikowany: sierpień 9, 2014 01:26

Firma logistyczna z Frankfurtu nad Menem zatrudni od zaraz 2 osoby do fizycznej pracy w Niemczech bez języka przy rozładunku i załadunku samochodów ciężarowych. Z uwagi na rodzaj towaru praca musi być wykonywana ręcznie.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem
Zarobki: 8 euro na godzinę brutto
Liczba wakatów: 2

Zadania:
Praca fizyczna w centrum logistycznym polegająca na ręcznym załadunku oraz rozładunku samochodów ciężarowych. Pracownik musi dbać o odpowiednie rozmieszczenie ładunku z zachowaniem niskiego środka ciężkości samochodu.

Wymagania:
– wysoka sprawność fizyczna, wytrzymałość, kondycja
– gotowość na co najmniej 3 miesiące
– chęć do pracy w systemie zmianowym
– mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:
– zatrudnienie na niemieckich warunkach
– ubezpieczenie, opłacone wszystkie składki
– zapewnione zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach
– wsparcie polskiego brygadzisty na miejscu pracy

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: ls/037/14

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 42153e57447b6bad

2 komentarze na “Fizyczna praca Niemcy przy rozładunku tirów bez języka Frankfurt nad Menem”

  1. witam jestem zainteresowany muj n. 0048605477047

  2. Szukam pracy ale czy ma szase nie bo brak miejsca .Mieszkam Frankfurt am Main na stale mam auto jestem odpowiedzialny sumienny tel.015214325008