€ ok. 100-130 euro za wyjazd

Fizyczna praca Niemcy odśnieżanie ulic bez języka od zaraz Saarbrücken

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Saarbrücken
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 16, 2015 06:48

Pilnie poszukujemy pracowników do fizycznej pracy w Niemczech przy odśnieżaniu ulic, parkingów. Ogłoszenie z Saarbrücken od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miasto: Saarbrücken, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: ok 100-130 euro za każdy pojedynczy wyjazd lub w przypadku braku śniegu – 50 euro dziennie przestojowego

Opis stanowiska pracy:

  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie maszynowe lub ręczne odśnieżanie powierzchni takich jak: parkingi, place, chodniki oraz ulice.

Wymagania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • wytrzymałość na niskie temperatury
  • posiadanie ciepłych ubrań bardzo dobrej jakości
  • zdolność do pracy zespołowej
  • bezkonfliktowość
  • pracowitość
  • elastyczność godzinowa
  • możliwość przyjechania swoim samochodem

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w hotelu robotniczym w cenie 250 euro miesięcznie
  • transport wewnętrzny
  • pomoc na miejscu
  • ubezpieczenie
  • pracę na sezon zimowy – brak możliwości przedłużenia umowy

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: odsniezanie/11/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 638564942c07ac4a

2 komentarze na “Fizyczna praca Niemcy odśnieżanie ulic bez języka od zaraz Saarbrücken”

  1. Wacław Skoczylas na listopad 17, 2015 @ 11:15

    Interesuje mnie każda praca za granicą