€ 12,50 euro brutto/h + dodatki

Fizyczna praca Niemcy od zaraz przy przeprowadzkach bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 10, 2017 03:09

Pilnie poszukujemy osób do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech przy przeprowadzkach. Zatrudnienie w Stuttgarcie dla Polaków bez znajomości języka na stanowisku pomocnika.

Stanowisko: Pomocnik przy przeprowadzkach
Zarobki: 12,50 euro brutto na godzinę
Miejsce zatrudnienia: Stuttgart

Zakres zadań:

  • praca w stałym teamie przy przeprowadzkach firm oraz klientów prywatnych
  • często zlecenia wyjazdowe – poza miasto
  • pracownik będzie pomagał w demontażu, zabezpieczaniu, załadunku i rozładunku
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat.C
  • wysoka sprawność fizyczna i duża siła
  • zwinność
  • spryt
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • uczciwość, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • umiejętność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego np, za pracę w soboty, niedziele i weekendy
  • pracę w oparciu o niemiecką umowę próbą na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 200 euro miesięcznie
  • wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • bardzo dobre zarobki
  • ubezpieczenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt drogą elektroniczną. Wiadomość e-mail z załączeniem CV należy przesłać na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: pomocnik-przeprowadzki/07/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-przeprowadzkach-stuttgart/

ID ogłoszenia: 1835962bdbf3655b