€ 10 euro brutto/h

Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka myjni samochodowej Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 4 miesiące
  • Opublikowany: Maj 16, 2016 4:56 am

Oferujemy zatrudnienie w Berlinie dla pracowników fizycznych bez znajomości języka przy myciu i sprzątaniu aut na myjni samochodowej. Niemcy praca od zaraz do września 2016 włącznie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na myjni samochodowej

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: 10 euro brutto za godzinę

Termin: praca od czerwca do września 2016 włącznie

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie na myjni, która znajduje się na parkingu podziemnym centrum handlowego. Obowiązkiem będzie sprzątanie i mycie aut klientów robiących akurat zakupy lub korzystających z usług proponowanych przez galerię.

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • brak problemów ze zdrowiem
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność, uczciwość
  • pracowitość
  • brak nałogów – w pracy obowiązuje totalny zakaz palenia
  • dyspozycyjność w podanym okresie

Oferujemy:

  • stawkę podstawową plus prowizję od każdego umytego samochodu
  • tymczasowe zatrudnienie
  • zakwaterowanie zorganizowane niedaleko myjni w dobrych warunkach, koszt miesięczny do opłacenia przez pracownika to 200 euro
  • duża liczba godzin
  • opieka polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie wiadomości na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Niemcy praca fizyczna na myjni samochodowej, Berlin. Imię, nazwisko”

źródło:

ID ogłoszenia: 479573917f4c96b1