€ 8,50 euro brutto/h

Fizyczna praca Niemcy bez języka dla studentów Drezno roznoszenie ulotek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: marzec 31, 2015 01:24

Oferujemy pracę na okres wakacyjny 2015 dla studentów przy roznoszeniu i rozdawaniu ulotek na ulicach Drezna. Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Termin: praca od czerwca do sierpnia 2015

Miejsce zatrudnienia: Drezno

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Poszukiwane są młode, energiczne osoby do roznoszenia i rozdawania ludziom ulotek i konspektów reklamowych.
  • Zatrudnienie dla agencji pracy.

Oczekiwania:

  • duża energiczność, pracowitość
  • preferowane zgłoszenia od studentów
  • dynamiczność
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana jednak będzie mile widziana
  • dyspozycyjność od czerwca do sierpnia włącznie
  • optymizm

Zapewniamy:

  • zatrudnieni sezonowe dla studentów
  • możliwość dorobienia w wakacje
  • zorganizowane zamieszkanie w wynajętym mieszkaniu, koszt miesięczny wynosi ok. 150 euro
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony
  • pomoc polskojęzycznego managera na miejscu

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: PF/06/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 4595519c90d89c04