€ podstawa + diety

Erfurt, dam pracę w Niemczech dla Kierowcy kat. C+E WYWROTKA – WALKING FLOOR

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erfurt
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: październik 13, 2017 04:13

Firma transportowo-spedycyjna z Erfurtu poszukuje kierowców kat. C+E do podjęcia pracy w Niemczech przy przewozie płodów rolnych, nawozów pojazdem typu wywrotka.

Werker Sp. z o.o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla.

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy:

KIEROWCY C + E

Miejsce pracy: Niemcy/okolice Erfurtu

Nr Ref.: MP/UL/2016
Zadania:
• przewóz produktów rolnych, ziaren, koksu, pasz, nawozów na naczepie typu „Walking Floor” lub wywrotce

Wymagania:
• doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C+E na naczepie typu „Walking Floor”lub wywrotce,
• znajomość j. niemieckiego umożliwiająca komunikację,
• karta kierowcy + kod 95,
• chęć podjęcia współpracy długoterminowej,
Oferujemy:
• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę odpisywaną bezpośrednio z pracodawcą niemieckim,
• transport międzynarodowy
• atrakcyjny system płacy ( podstawa + bardzo wysokie delegacje ),
• praca od poniedziałku do piątku lub w systemie 3/1
• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 784 000 305 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: pz@werker.pl wpisując w tytule MP/UL/2016.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werker Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

ID ogłoszenia: 24559df103629928