€ stawka godzinowa

Elektryk przemysłowy – praca w Niemczech (Ahaus)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ahaus
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 1, 2015 02:31

Aktualnie poszukujemy odpowiednich osób zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku elektryka przemysłowego w miejscowości Ahaus przy montażu instalacji.

Wymagania
• wykształcenie zawodowe: preferowane techniczne – elektryczne
• aktualne certyfikaty i uprawnienia SEP
• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego [warunek konieczny]
• prawo jazdy kat. B [mile widziany własny samochód]

Obowiązki
• montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
• przegląd, naprawa i konserwacja maszyn oraz urządzeń
• montaż i naprawa szaf rozdzielczych oraz sterowniczych
• znajomość obsługi stanowiska kontrolnego
• usuwanie bieżących usterek

Oferujemy
• umowę o pracę na pełen etat
• możliwość odpłatnego zakwaterowania
• zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
• świadczenia socjalne
• pracę od zaraz

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: info@fair-torun.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 99954ca334482513

1 odpowiedź na “Elektryk przemysłowy – praca w Niemczech (Ahaus)”

  1. witam poszukuję pracy na stanowisku elektryka mam ważne dokumenty sep pracowałem w firmie ART przy kontroli szaf sterowniczych do wind w poprzednich latach w firmie telekomunikacja polska sa jako instruktor mój numer kontaktowy 721535361