€ 15,00

Elektryk przemysłowy – praca Niemcy (osoby z doświadczeniem)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas nieokreslony
  • Opublikowany: styczeń 30, 2018 05:54

Ciekawa propozycja pracy w Niemczech dla osób z doświadczeniem na stanowisku elektryka przemysłowego. Ogłoszenie adresowane do osób z komunikatywną znajomością języka.

ZATRUDNIMY!!!

Elektryków

Profitec GmbH jest uznaną firmą pośrednictwa pracy, z ponad 25-letnim doświadczeniem. Naszym głównym obszarem działania jest prowadzenie usług HR i rekrutowanie pracownikow na rynek niemiecki z obszaru handlowego i przemysłowego.

WYMAGANIA
Wykształcenie zawodowe w okreslonym kierunku,
Wymagane doświadczenie zawodowe w ww. zawodzie,
Znajomość języka niemieckiego.

ZADANIA
Instalowanie urządzeń i komponentów do kompleksowego połączenia układów automatyki
Produkcja łączy elektrycznych
Budowa/montaż szaf sterowniczych
Pozostałe czynności właściwe dla profesji

OFERUJEMY
Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie do 14,00eur brutto
Nieopodatkowana dieta od 5,50eur do kazdej przepracowanej godziny
Dodatki za pracę w niedzielę, dni swiąteczne i nadgodziny
Ekwiwalent pieniężny za urlop wypoczynkowy
Premie Bożonarodzeniowe
Tygodniowe zaliczki
Wysokojakościową odzież roboczą firmy UVEX
Bezpłatne badania lekarskie
Opiekę polskiego koordynatora

CV oraz skany uprawnień należy składać na nasz adres mailowy:

m.kiedrowska@profitec-jobs.de

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerem telefonu:

+49 345 23 96 92 16
www.profitec-jobs.de

ID ogłoszenia: 1815a6aef136a642

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: profitec gmbh
  • Zarejestrowany od: październik 4, 2017

Inne przedmioty dodane przez profitec gmbh

Ostatnie przedmioty dodane przez profitec gmbh »