€ 10,65/h brutto + 25/d + mieszkanie

Elektryk przemysłowy – oferta pracy w Niemczech, Mainz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mainz
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 7, 2017 3:16 am

Firma z miasta Mainz poszukuje obecnie doświadczonych elektryków przemysłowych zdecydowanych do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy instalacjach elektrycznych, okablowaniu szaf, podłączaniu, montażu gniazdek itp.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk przemysłowy

Mainz

Obowiązki:

- instalacje elektryczne
- okablowywanie szaf
- podłączanie szaf sterowniczych
- montaż gniazdek, przełączników
- inne typowe prace elektryczne

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B i własny samochód będą dodatkowym atutem
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
- doświadczenie na ww. stanowisku

Oferujemy:

- zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
- atrakcyjne wynagrodzenie 10,65 EUR brutto / h i 25 EUR netto diety za każdy przepracowany dzień + opłacone zakwaterowanie
- praca w rejonie Nadrenia Palatynat – Mainz (D55129)

ID ogłoszenia: 6165a004b8097b5c