€ 12,50

Elektryk – praca Niemcy na budowie od zaraz w Hanowerze 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: czerwiec 15, 2018 05:09

Ciekawa oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz na budowie w charakterze elektryka. Zatrudnienie 2018 w Hanowerze przy podłączeniu szaf sterowniczych.

Team elektryków
Region wykonywanej pracy: Niemcy- Hannover

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukuje osób na stanowisko:
Elektryk ( mile widziane duety)
Zakres obowiązków:
-podłączenie szaf sterowniczych

Oferujemy:
– zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– darmowe zakwaterowanie
– atrakcyjne wynagrodzenie 12.50 € +kwatera + 20 € diety
– tygodniowe zaliczki

Wymagania:
– min. podstawowa znajomość j. niemieckiego ( w grupie min 1 osoba z komunikatywnym j.niemieckim)
– prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)
– wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
– doświadczenie na ww. stanowisku

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: agnieszka.mlynarczyk@workonpersonal.pl w tytule „elektryk DE ”
Kontakt telefoniczny od PN- PT od 09:00-17:00 pod nr Tel: 518 461 875

Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 3265b20f47acca94