€ 10eu

Elektromechanik samochodowy – praca w Niemczech, Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: grudzień 12, 2017 04:16

Agencja personalna dla kontrahenta z Bawarii poszukuje obecnie doświadczonych elektromechaników samochodowych chetnych do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy naprawie pojazdów marki Porsche.

Agencja Pracy Tymczasowej InServHR, poszukuje pracowników do warsztatu zajmującego się renowacją i naprawą sportowych samochodów marki Porsche na Bawarii.

GŁÓWNE ZADANIA:

Diagnostyka i naprawa wszystkich modeli Porsche,
Modyfikacje aut wedle życzeń klientów

WYMAGANIA:komunikatywna znajomość języka niemieckiego ,doświadczenie w zawodzie Elektromechanika,
doświadczenie przy pracy z Oldtimerami,
zaangażowanie.

OFERUJEMY:
legalną pracę,
ubezpieczenie,
zwrot kosztów pierwszego transportu,
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
prowizje od polecenia pracowników.
KONTAKT:
Tel: +48 690 688 866
Tel: +48 577 511 922

ID ogłoszenia: 6425a2e7f998825a