€ 8,50 euro brutto/h

Düsseldorf dam pracę w Niemczech bez znajomości języka produkcja czekolady

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: sierpień 17, 2015 23:34

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji wyrobów czekoladowych dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Düsseldorfie od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: pracownik na produkcji czekolady

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę pracy

Liczba wakatów: 5

Opis stanowiska pracy:

Pracownik początkowo przechodzi kilkudniowe szkolenie z obsługi maszyn, pakowania i wykonywania procesów produkcyjnych. Osoba prowadząca szkolenie wraz z menadżerem przypisują stanowiska odpowiednio do predyspozycji lub posiadanego doświadczenia. Prace polegać będą na kontroli jakości wyrobów, pakowaniu, przygotowywaniu mieszkanek, dbaniu o porządek, itp.

Wymagania:

  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • sprawne zorganizowanie
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • punktualność
  • samodzielność
  • skrupulatne przestrzeganie zasad BHP
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferta:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • możliwość wzięcia udziału w częściowo opłaconym kursie języka niemieckiego
  • liczne szkolenia pracownicze
  • pełny etat
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • atrakcyjne warunki, ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • pomoc w dopełnieniu formalności na miejscu oraz zorganizowaniu noclegu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja czekolady, Düsseldorf.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 52655d24418590a2

2 komentarze na “Düsseldorf dam pracę w Niemczech bez znajomości języka produkcja czekolady”

  1. Dzien Dobry .Jestem zainteresowana Panstwa oferta . Mieszkam w Düsseldorfie.. Mam 39 lat..Uprzejmie prosze o kontakt . Moj numer telefonu 015752898351 Z powazaniem Malgorzata Schyga

  2. Witam , 2,panie , dyspozycja , sumienność , pilnie szukają kazdej pracy mój num,,, 786279685