€ 9,50 euro brutto/h + prowizje

Drezno fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka na myjni

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 15, 2016 03:30

Oferujemy fizyczną pracę w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej. Zatrudnienie w Dreźnie dla osób bez znajomości języka przy myciu i sprzątaniu samochodów.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna polegająca na ręcznym myciu oraz sprzątaniu aut
  • mycie z zewnątrz, polerowanie
  • odkurzanie wnętrz
  • konserwowanie plastików

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • mile widziane doświadczenie
  • bardzo dobra sprawność fizyczna i gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • punktualność, zaangażowanie, dokładność, odpowiedzialność
  • lojalność, uczciwość
  • zaletą będzie zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca na pełny etat z możliwością wypracowywania nadgodzin
  • wsparcie w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • pomoc na miejscu w zaaklimatyzowaniu się oraz relokacji
  • uczciwe zarobki – stawka podstawowa plus prowizja od każdego umytego auta

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z zatytułowanych odpowiednio: fizycznanamyjni02/16na adres: dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-myjni-od-zaraz-drezno/

ID ogłoszenia: 53556c0e80fc82d1

1 odpowiedź na “Drezno fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka na myjni”

  1. wojtekpoplata na luty 20, 2016 @ 12:37

    Witam , był bym zainteresowany Państwa ogłoszeniem . Prosił bym o kontakt pod numerem telefonu : 794965502