€ 6 euro/h + kilometrówka + napiwki

Dostawca pizzy praca Niemcy dla kierowcy kat.B bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: miesiąc próbny i 6 miesięczny kontrakt
  • Opublikowany: sierpień 1, 2014 23:36

Pizzeria z Kolonii poszukuje kierowcy kat.B do pracy w Niemczech na stanowisko dostawca pizzy bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie płatne będzie możliwe do uzyskania na miejscu.

Stanowisko: kierowca kat. B
Zarobki: 6 euro brutto za godzinę + 0,30 euro za kilometr + napiwki od klientów
Liczba stanowisk: 2
Miejsce zatrudnienia: Kolonia

Zadania:
– rozwożenie pizzy na terenie miasta Kolonia
– przyjmowanie zapłaty, wydawanie reszty
– w przypadku braku zamówień pomoc na kuchni

Wymagania:
– czynne prawo jazdy od co najmniej 3 lat
– chęć nauki podstawowych zwrotów i liczebników w j. niemieckim
– uczciwość, przyjazne nastawienie, motywacja

Oferujemy:
– zatrudnienie w Niemczech na podstawie umowy czasowej pół roku po miesięcznym okresie próbnym
– zakwaterowanie samodzielne w kawalerce (220 euro/msc) lub wspólne z drugim kierowcą w mieszkaniu 2-pokojowym (160 euro/msc)
– pomagamy z wszystkimi sprawami natury formalnej
– zapewniamy opiekę polskiego koordynatora

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: ls/026/14

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 85953dc1fdf543ac

1 odpowiedź na “Dostawca pizzy praca Niemcy dla kierowcy kat.B bez języka Kolonia”

  1. mam 45 lat wieloletnie doświadczenie jako kierowca aut osobowych, busów i ciężarowych i jestem zainteresowany tą ofertą mpracy mój tel. +48693647186