€ 12,40 brutto/h

Dostawca Kierowca kat.B oferty pracy w Niemczech nie wymagany język Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 1 miesiąc próbny i stała
  • Opublikowany: sierpień 9, 2014 01:05

Sklep spożywczy online zatrudni kierowcę kat.B do pracy w Niemczech przy rozwożeniu zakupów w Hamburgu jako dostawca. Nie wymagana znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: kierowca (dostawca)
Miejsce pracy: Hamburg
Zarobki: 12,40 euro brutto za godzinę

Obowiązki:
– pobieranie zamówienia na magazynie
– dostarczanie zakupów w wyznaczonym miejscu i porze
– wnoszenie zakupów w razie konieczności
– wydawanie rachunku oraz reszty

Wymagania:
– czynne prawo jazdy kat. B
– znajomość niemieckich liczebników do 100
– umiejętność obsługi nawigacji (możliwość wgrania map w języku polskim lub angielskim)
– brak nałogów alkoholowych
– aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
– opcjonalne płatne zakwaterowanie w kawalerce (koszt 290 euro miesięcznie)
– darmowy kurs języka niemieckiego
– szkolenie wdrażające do pracy
– pomoc przy wszelkich formalnościach w Niemczech

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: ls/036/14

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 80453e56e86b0b2c

3 komentarze na “Dostawca Kierowca kat.B oferty pracy w Niemczech nie wymagany język Hamburg”

  1. witam mam 19 lat szukam pracy za granicą przeczytałem te ogłoszenie i ono bardzo zaciekawiło mnie z chęcią podioł bym się tej oto pracy mój nr kom 514-107-999
    posługuje się językiem angielskim średnio niemieckiego nie znam

  2. mam 45 lat wieloletnie doświadczenie jako kierowca aut osobowych, busów i ciężarowych i jestem zainteresowany tą ofertą mpracy mój tel. +48693647186

  3. Witam serdecznie ;
    Jestem bardzo zainteresowany
    Państwa ofertą pracy na stanowisku
    kurier-dostawca Mam duże
    doświadczenie w tej branży. Obecnie
    pracuje w Niemczech jako kurier .
    pozdrawiam serdecznie
    Mirosław Horba
    Tel.004915153075931