€ 7,40 euro netto/h

Dla studentów sezonowa praca Niemcy od zaraz przy zbiorze truskawek 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 21, 2016 04:42

Oferta sezonowej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy zbiorze i uprawie truskawek. Zatrudnienie w Düsseldorfie dla studentów bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Liczba stanowisk do obsadzenia: 2

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf – okolice, Niemcy

Stawka godzinowa: 7,40 euro netto na godzinę

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • ręczny zbiór truskawki na polu
  • zadania związane z uprawą – plewienie, demontaż folii oraz płotów

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy sezonowej w Niemczech od zaraz
  • dobra sprawność fizyczna
  • konieczność posiadania doświadczenia w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • niemiecka umowa o pracę na czas określony
  • zatrudnienie na 3, maksymalnie 4 tygodnie
  • odpłatne zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym, koszt dobowy to 4,46 euro

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości kontaktowej na adres:

  • topjob@onet.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-zbiory-truskawek-dla-studentow/

ID ogłoszenia: 67157902d5b92094