€ do ustalenia

Dla studentów na wakacje fizyczna praca Niemcy bez języka Berlin na myjni samochodowej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: czerwiec 12, 2015 01:47

Myjnia ręczna z Berlina zatrudni studentów z Polski na wakacje 2015. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Zarobki: do ustalenia z przełożonym

Czas trwania umowy: praca od zaraz do końca września 2015

Obowiązki:

  • Praca odbywa się na myjni ręcznej w tzw: “auto spa”.
  • Zadania do wykonania to np.: mycie szyb, odkurzanie wnętrza z bagażnikiem, trzepanie i mycie dywaników, czyszczenie elementów plastikowych i chromowanych.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na sezon wakacyjny
  • preferowane osoby ze statusem ucznia lub studenta
  • wysoka sprawność fizyczna
  • doświadczenie będzie mile widziane aczkolwiek nie jest niezbędne
  • szybkość, pracowitość

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres wakacyjny dla studentów
  • możliwość dorobienia
  • duża liczba godzin pracy
  • atrakcyjne zarobki
  • bardzo dobre warunki pracy
  • zapewnione bezpłatne miejsce zamieszkania na miejscu – kwatera oddalona jest ok. 1,5-2 km od myjni

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Praca fizyczna na myjni samochodowej” należy przesłać na podany poniżej adres

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 777557a106f946ee

2 komentarze na “Dla studentów na wakacje fizyczna praca Niemcy bez języka Berlin na myjni samochodowej”

  1. witam jestem studentem, jestem zainteresowany oferowana praca , prosze o kontakt na e-maila ,pozdrawiam

  2. chętnie podejmę się pracy, doświadczenie na stanowisku, proszę o kontakt e-mail