€ 9,30-9,50 euro/h brutto

Dla Polaków oferta fizycznej pracy w Niemczech służba drogowa Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 13, 2014 02:16

Zatrudnienie dla pracownika fizycznego z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem. Praca w Niemczech przy obsłudze pojazdów służb drogowych. Pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego i posiadania doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik służb drogowych
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 9,30-9,50 euro/h brutto

Zadania:
– obsługiwanie pojazdów służących do oczyszczania ulic oraz tych, które je odśnieżają
– zatrudniony będzie dbać o to, aby maszyny działały sprawnie
– dbanie o samochód, na którym się aktualnie pracuje

Wymagania:
– język niemiecki na poziomie komunikatywnym
– chęć pracy w święta i weekendy
– prawo jazdy na samochód osobowy
– licencja na wózki widłowe mile widziana
– wykształcenie w kierunku mechaniki samochodowej będzie dodatkowym atutem
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– darmowe zakwaterowanie
– zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
– wypracowanych 150 godzin w miesiącu
– każdemu pracownikowi przysługuje płatny urlop
– świadczenia socjalne

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: rekrutacja@koncepcja.eu

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-dla-pracownika-sluzb-drogowych-stuttgart/

ID ogłoszenia: 77354640eb7515b7

2 komentarze na “Dla Polaków oferta fizycznej pracy w Niemczech służba drogowa Stuttgart”

  1. witam jestem zainteresowany moj n 0048605477047

  2. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY WASZOM OFERTOM PONIEWASZ MAM BARDZO RTUDNOM SYTUACJE FINANSOWOM W DOMU