€ ok. 1000 euro

Dla pary dam sezonową pracę w Niemczech w rolnictwie Ellwangen listopad 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ellwangen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 22, 2016 05:54

Od listopada 2016 poszukiwana para chętna do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech (Ellwangen). Zatrudnienie w rolnictwie przy sadzonkach roślin szklarniowych oraz upraw polowych.

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praca w ogrodnictwie

Opis stanowiska:

okolice Ellwangen (Niemcy)

stały okres pracy, z przerwą zimową od końca listopada do stycznia

wykonywanie prostych prac przy sadzonkach roślin w szklarniach i na zewnątrz

Wymagania:

min. komunikatywna znajomość j. niemieckiego

mile widziane wykształcenie ogrodnicze lub pokrewne

mile widziane doświadczenie, ale nie konieczne (nastąpi przyuczenie)

pracowitość, dokładność

gotowość do długiego pobytu w Niemczech

mile widziane pary

Oferujemy:

niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

praca 40 – 42 h / tydzień

stawka godzinowa brutto: 8,50 euro

zarobek miesięczny netto: ok. 1000 euro (w zależności od liczby przepracowanych godzin)

zakwaterowanie zapewnione, koszt 120 euro

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, na adres rekrutacja@esteelo.pl lub skorzystanie z formularza, wpisując nr ref DE/36/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Esteelo Human Resources nr rej. 14625

ID ogłoszenia: 80557e3a43e5db7e

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: esteelo
  • Zarejestrowany od: sierpień 29, 2016

Inne przedmioty dodane przez esteelo

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez esteelo »