€ 1720 euro brutto/mc

Dla par praca w Niemczech od stycznia 2017 bez języka pakowanie przekąsek Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 21, 2016 07:30

Zatrudnimy pary od stycznia 2017 do pracy w Niemczech przy pakowaniu przekąsek solonych. Ogłoszenie z fabryki w Monachium dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz słonych przekąsek
Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy
Pensja: 1720 euro brutto miesięcznie, osoby ze znajomością języka otrzymają 180 euro miesięcznie więcej
Termin: od stycznia 2017

Zakres zadań:

  • prosta i powtarzalna praca produkcyjna, wykonywana na taśmie
  • zadania wykonywane będą w pozycji stojącej
  • pracownik odpowiedzialny będzie za kontrolę jakości i pakowanie gotowych wyrobów do pudełek zbiorczych

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech
  • zdyscyplinowanie i gotowość do przestrzegania norm BHP przy pracy na produkcji spożywczej
  • spostrzegawczość, sumienność
  • możliwość wykonywania zadań powtarzalnych
  • szybkość, zwinność

Zapewniamy:

  • możliwość skorzystania z płatnej opcji zamieszkania zorganizowanego w kwaterach pracowniczych za 200 euro od osoby lub 300 euro od pary
  • ewentualnie pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania
  • pościel
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy od stycznia 2017
  • 3 miesiące okresu próbnego

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Praca Niemcy pakowanie słonych przekąsek, Monachium” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 8455857520751b1c