€ 1680 euro/mc brutto

Dla par praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji dań włoskich Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 9, 2017 06:31

Producent dań kuchni włoskiej z Hamburga zatrudni pary bez znajomości języka. Proponujemy pracę w Niemczech dla Polaków na produkcji pizzy, lasagne, calzone, itp.

Stanowisko: Pracownik na produkcji dań kuchni włoskiej
Zarobki: 10,70 euro brutto na godzinę co przy 157 godzinach pracy daje 1680 euro brutto miesięcznie
Miasto: Hamburg, Niemcy

Obowiązki:

  • praca w fabryce zajmującej się produkcją dań kuchni włoskiej – głównie makarony oraz pizza
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za mieszanie składników i przygotowywanie sosów oraz dodatków
  • porcjowanie składników
  • kontrola jakości
  • pakowanie produktów spełniających wymogi jakościowe
  • dbanie o porządek na stanowisku, mycie oraz konserwacja maszyn po skończonej zmianie

Wymagania:

  • otwartość, pozytywne nastawienie
  • chęć podjęcia długotrwałego zatrudnienia w Niemczech
  • odpowiedzialność, samodzielność
  • zdolność do pracy w grupie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie wymagane u jednej osoby na parę

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • zamieszkanie zapewnione tanio na miejscu, koszt miesięczny to 150 euro od osoby lub 250 euro od pary
  • zatrudnienie na legalnej umowie o pracę
  • osoby najlepiej wywiązujące się ze swoich zadań będą mogły podjąć stałą pracę w Niemczech
  • zaplecze socjalne
  • ubezpieczenie pracownicze
  • świadczenia
  • wsparcie rezydenta z Polski

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie wiadomości zawierającej aktualne dane kontaktowe oraz CV na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w tytule: produkcja-dan-wloskich03/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-dan-wloskich-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 62058c0c2a50d9aa

1 odpowiedź na “Dla par praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji dań włoskich Hamburg”

  1. wraz z moja dziewczyna jestesmy zainteresowani prosze o kontakt pozdrawiam 509775636