€ 8,70 euro brutto/h

Dla par ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka przy sprzątaniu Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: Październik 24, 2016 5:54 pm

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla par przy sprzątaniu powierzchni komercyjnych. Zatrudnienie w Hamburgu dla osób bez znajomości języka aktualne od zaraz.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Lokalizacje: Hamburg i Lubeka, Niemcy
Nr ref.: PSS/REH/N
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie w supermarketach, biurach, halach produkcyjnych, szkołach, halach sportowych a także domach i mieszkaniach
  • są to rutynowe zadania oraz prace zlecane na bieżąco – wynoszenie śmieci, mycie podłóg, sprzątanie toalet, itp.

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • punktualność, ostrożność, pracowitość
  • możliwość i chęć podjęcia zatrudnienia w Niemczech na dłużej
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat.B
  • samochód na wyjazd

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony
  • dodatki do pensji podstawowej
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • możliwość zatrudnienia na dłużej
  • przejrzyste warunki zatrudnienia z dodatkowym ubezpieczeniem, kartą EKUZ i drukiem A1

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV poprzez źródło,

źródło: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-serwisu-sprzatajacego-ok-l%C3%BCbeck-hamburg-pn-niemcy,oferta,4888947

ID ogłoszenia: 497580e2a9a1c6b1