€ 1400 euro (na rękę) + mieszkanie

Dla par ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez języka sortowanie odpadów Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 27, 2017 07:41

Proponujemy fizyczną pracę w Niemczech do podjęcia dla par przy sortowaniu surowców wtórnych. Oferta z zakładu w Hannoverze dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miasto: Hannover, Niemcy
Pensja: 1400 euro brutto netto (na rękę)

Zakres zadań:

  • praca fizyczna w sortowni przy ręcznym sortowaniu surowców wtórnych
  • zadania wykonywane będą w szybkim tempie
  • niezbędne jest przestrzeganie zasad BHP
  • obowiązki wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej

Wymagania:

  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • zdyscyplinowanie, pracowitość, zorganizowanie
  • punktualność i niezawodność
  • wytrzymałość

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu na cały okres zatrudnienia
  • odzież roboczą – w tym uniform, buty, rękawice, czepek, maskę
  • przeszkolenie i trening
  • zatrudnienie na stałe
  • dostęp do świadczeń socjalnych, odprowadzenie wszelkich składek i płacenie podatku
  • legalną umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: fizyczna-sortowanie-odpadow/03/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 24458b3a79555880

2 komentarze na “Dla par ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez języka sortowanie odpadów Hannover”

  1. Dzień dobry.
    jestem zainteresowany ofertą pracy, prosze o kontakt +48737997355

  2. Witam jestem zaiteresowany z dziewczynom znamy jezyk obecnie jestesmy w niemczech mozemy zaczac od ponidzialku nasz numer 015144990320