€ 10,84/h brutto + zakwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech dla par na produkcji batonów bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 3, 2018 23:24

Aktualna praca w Niemczech na produkcji batonów czekoladowych. Oferta z fabryki w Kolonii skierowana również dla par bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zorganizowane jest za darmo na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 10,84 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Zakres zadań:

  • pomoc we wszystkich zadaniach produkcyjnych – np.: obsługiwanie maszyn produkcyjnych, wsparcie w przygotowaniu nadzienia, pakowanie gotowych produktów

Oczekiwania:

  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • brak nałogów
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • sumienność, samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdyscyplinowanie
  • aktualne badania ze stacji sanitarno epidemiologicznej do pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • gruntowne szkolenie rozpoczynające pracę
  • zakwaterowanie zapewnione za darmo w dobrych warunkach – zapewnione są 2 osobowe pokoje w wynajętym mieszkaniu
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące
  • dla pracowników najrzetelniej wywiązujących się z powierzonych zadań możliwość przedłużenia zatrudnienia
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się
  • pomoc koordynatora w języku polskim

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “produkcja batonów czekoladowych, Kolonia 01/18” prosimy przesłać na adres dostępny poniżej:

  • dringende-arbeit@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-batonow-koln/

ID ogłoszenia: 7635a7610b30bb8d

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech dla par na produkcji batonów bez języka Kolonia”

  1. Zainteresowana mogę prosić o kontakt