€ 1850-2250/mc brutto

Dla par oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji jogurtów od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 20, 2018 05:21

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech od zaraz na produkcji jogurtów. Ogłoszenie zatrudnienia w Berlinie również możliwe bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Zarobki: od 1850 do 2250 euro brutto miesięcznie – do uzgodnienia samodzielnie z pracodawcą

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w zakładzie produkującym serki oraz jogurty homogenizowane
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie przydzielana do nieskomplikowanych prac związanych z obsługą maszyn, przeprowadzania kontroli jakości, myciu i konserwacji zbiorników itp.
  • przełożony może na bieżąco zleca zadania – np. pakowanie

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • pełna punktualność, zaangażowanie
  • atutem będzie doświadczenie a także znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • sumienność, rzetelne wypełnianie obowiązków
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

  • wsparcie przy dopełnianiu formalności związanych z podjęciem legalnej pracy za granicą
  • odzież roboczą a także środki ochronne
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • wdrożenie w obowiązki
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 200 euro dla jedej osoby lub 300 euro za pokój 2 osobowy dla par

Aplikacja:
Szanowni kandydaci prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem CV, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. pj/a/04/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-dla-par-na-produkcji-jogurtow-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-berlin-2018/

ID ogłoszenia: 1335ad903a1f14b3