€ 12 /h brutto

Dla par Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji napojów od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 10, 2017 05:39

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka w fabryce z Düsseldorfu. Zatrudnienie dla par na produkcji napojów energetycznych oraz izotonicznych.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Stawka godzinowa: 12 euro brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • w zależności od zapotrzebowania – przeprowadzanie kontroli jakości, przenoszenie półproduktów, obsługa maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
  • inne zadania – jak pakowanie, etykietowanie, foliowania
  • dbanie o porządek na stanowisku

Oczekiwania:

  • energiczność, zręczność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • samodzielność
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zdolność do pracy w grupie
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • duża dokładność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia już bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • w cenie 150 euro miesięcznie zorganizowane jest zamieszkanie w bardzo dobrych warunkach (pracodawca pokrywa drugą połowę kosztów)
  • opcja rozwoju i w późniejszym czasie awansu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Napoje energetyczne, Düsseldorf

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 23559dbd8c70452a

2 komentarze na “Dla par Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji napojów od zaraz Düsseldorf”

  1. witam jestem zainteresowana oferta pracy.Mieszkam w düsseldorfie prosze o kontakt +491637658690

  2. Witam serdecznie ruwnez jestem zainteresowany z oferty jestem w Dusseldorf nomer 015217533458