€ 9,20 euro brutto/h + zakwaterowanie

Dla par dam pracę w Niemczech Berlin bez języka na magazynie z chemią gospodarczą

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 28, 2016 11:24

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie z chemią gospodarczą. Zatrudnienie w Berlinie dla par bez znajomości języka przy obsłudze zamówień dla klientów indywidualnych oraz hurtowych.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 9,20 euro brutto na godzinę pracy

Oferta skierowana jest głównie dla par.

Zakres obowiązków:

  • typowe prace magazynowe, pracownik będzie zajmował się zbieraniem artykułów na magazynie zgodnie z zamówieniem klientów indywidualnych jak i hurtowych. Osoba zatrudniona przygotowuje towar do wysyłki, dba o porządek i aktualizuje stany magazynowe. Zadania wykonywane będą ręcznie oraz z użyciem skanera i wózka paletowego ręcznego.

Oczekiwania:

  • dokładność
  • brak nałogów
  • dobre zdrowie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność sprawnego gospodarowania czasem pracy
  • zdolność do bezproblemowego i szybkiego obsługiwania komputera
  • punktualne stawianie się na swoje zmiany
  • wysoka odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania umowy
  • zatrudnienie na podstawie 6 miesięcznego kontraktu
  • ubezpieczenie pracownicze
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie CV oraz LM na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: Magazyn z chemią gospodarczą, Berlin

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-na-magazynie-z-chemia-gosp-dla-par-berlin/

ID ogłoszenia: 40157722545ec96d

2 komentarze na “Dla par dam pracę w Niemczech Berlin bez języka na magazynie z chemią gospodarczą”

  1. Kamkalekaka na lipiec 1, 2016 @ 15:01

    Witam
    Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani.
    Tel. 883 406 428
    Pozdrawiam

  2. beatkasawera na kwiecień 24, 2017 @ 17:04

    Witam nazywam się Sawera Tomasz i jestem zainteresowany podjęciem pracy mam 42 lata jestem dyspozycyjny i komunikatywny i pracowity pracowałem w hurtowni chemicznej 10 lat prosze o kontakt +4915219417788 mail saweratomasz8@gmail.com