€ na akord

Dam sezonową pracę w Niemczech zbiory warzyw z upraw polowych od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 14, 2015 21:03

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz do końca października przy zbiorach kalafiora, cukinii i dyni. Oferta z okolic Lipska z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: okolice Lipska, Niemcy

Stawka godzinowa: na akord

Czas trwania zatrudnienia: od zaraz do końca października 2015

Obowiązki:

  • Praca odbywa się w dużym gospodarstwie rolniczym położonym niedaleko Lipska. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zbiór, sortowanie i pakowanie warzyw takich jak: kalafior, dynia oraz cukinia.

Wymagania:

  • dyspozycyjność w podanym powyżej terminie
  • gotowość do pilnego wyjazdu
  • posiadanie odpowiedniej odzieży
  • duży zapał i bardzo dobra sprawność fizyczna
  • możliwość wypracowywania norm dziennych

Oferujemy:

  • pracę sezonową do końca października 2015
  • zorganizowane bezpłatne zamieszkanie do końca trwania umowy
  • pomoc w organizacji przejazdu i zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • wsparcie we wszelkich kwestiach zapewnione przez pracownika polskojęzycznego

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztagsberuf@eclipso.de

w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 17/10/15

ID ogłoszenia: 75555f6e452a00d9

2 komentarze na “Dam sezonową pracę w Niemczech zbiory warzyw z upraw polowych od zaraz”

  1. wojciechsz567 na wrzesień 16, 2015 @ 18:42

    Witam jestem zainteresowany ta praca

  2. wojciechsz567 na wrzesień 16, 2015 @ 18:47

    Witam jestem zainteresowany ta praca kontakt matiuuu133@gmail.com