€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech zbiory warzyw w szklarni Zwickau 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Zwickau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2-3 miesiące
  • Opublikowany: Marzec 24, 2016 2:40 am

Poszukujemy pracowników do zbioru warzyw w szklarni ze Zwickau. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka od kwietnia 2016 na okres 2 – 3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw

Miejsce zatrudnienia: okolice Zwickau

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Rozpoczęcie: od kwietnia 2016

Opis stanowiska pracy:

  • praca wykonywana będzie w szklarni
  • pracownik pielęgnuje warzyw i zajmuje się zbiorem
  • każda osoba zatrudniona musi wyrabiać normy dzienne

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zmotywowanie, zdyscyplinowanie
  • żwawość, pracowitość
  • brak problemów z podjęciem pracy fizycznej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe na podstawie umowy czasowej
  • pomoc koordynatora polskojęzycznego
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości kontaktowej na poniższy adres:
einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Zbiory warzyw szklarniowych, Zwickau. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-sezonowa-w-szklarni-przy-zbiorze-warzyw-zwickau-od-kwietnia-2016/

ID ogłoszenia: 99156f30b3b27730