€ 8,84/h brutto lub akord

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach szparagów, malin, truskawek 2018 Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 19, 2018 06:11

Sezonowa praca w Niemczech 2018 przy zbiorach szparagów, malin, truskawek i innych owoców. Ogłoszenie z Augsburga dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest odpłatne przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru

Miasto: Augsburg, Niemcy

Pensja: 8,84 euro brutto na godzinę pracy lub na akord

Zadania:

  • praca na plantacji przy zbiorze warzyw oraz owoców

Wymagania:

  • wysoka kondycja fizyczna
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • rzetelne wywiązywanie się z obowiązków
  • gotowość do wypracowywania limitów dziennych

Oferujemy:

  • legalną umowę o pracę
  • raz na tydzień możliwość pobierania zaliczek
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • bezpłatny przejazd do pracy
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji
  • dodatki za pracę wydajną
  • zatrudnienie na czas określony
  • raz na miesiąc wypłacanie pensji przelewem na konto
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na cały sezon

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą, proszone są o kontakt mailowy, na adres dostępny poniżej:

  • info@Seibold-Erdbeeren.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-2018-w-augsburgu-przy-zbiorze-szparagow-truskawek-i-innych-owocow/

ID ogłoszenia: 5525a61149f0e8c6